Recent News
Jaki prezent tacie kupić na święta?

Dzieci przeważnie każdego roku poważnie zastanawiają się, jaki prezent dla taty na święta – pomysły będzie najlepszym rozwiązaniem. Rekomendowane jest postawienie na dobrą książkę. Na rynku dostępnych jest jednak mnóstwo świetnych pozycji renomowanych autorów. Na jaką książkę warto się zdecydować? 

“Krew”, autor Max Czornyj

Jest to świetna opcja dla mężczyzny, który uwielbia kryminały, a także różnego rodzaju krwawe intrygi. Jest to w najprostszym możliwym ujęciu najnowsza pozycja Maxa Czornyja, czyli kolejna książka serii o  komisarzu Eryku Deryło. Zadaniem głównego bohatera jest zmierzenie się z okropnym morderstwem kobiety. Godny uwagi jest fakt, że wspomniany morderca na miejscu rzezi zostawił wiadomość. Do kogo dokładnie była ona adresowana? 

Prenumerata magazynu Forbes

Należy mieć świadomość, że kolejny prezent nie jest do końca książką. Świetnym prezentem dla przedsiębiorczego taty, który interesuje się biznesem może być prenumerata Forbesa. Prezent może cieszyć ojca nawet przez najbliższe pół roku. Wystarczy dokonać zamówienia tego magazynu na pół roku do przodu. 

Pamiątkowa kolekcja Tytusa, Romka i A’Tomka

Można sprawić tacie ogromną niespodziankę i podarować mu pamiątkową kolekcję przygód Tytusa, Romka i A’Tomka. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę że jest to wyjątkowy zestaw, który składa się z 25 ksiąg. Jest to najbardziej kompletna edycja dostępna na polskim rynku. 

“Ludowa historia Polski”, autor Adam Leszczyński 

Jest to z kolei pozycja skierowana do taty, który pasjonuje się historią. Warto wiedzieć, że jest to doskonały tytuł, który koncentruje się na historii kraju, która przeważnie jest przemilczana nie tylko w książkach, ale również szkołach czy filmach. W najprostszym możliwym ujęciu jest to historia 98% mieszkańców Polski, którzy zmagali się z ciężką pracą, wojnami i ubóstwem na przestrzeni dziejów. Godny uwagi jest fakt, że autor postanowił nie skupiać się na wydarzeniach, datach czy katastrofach. “Ludowa historia Polski” jest również spojrzeniem Adama Leszczyńskiego na mieszkańców Polski. 

News Reporter