Recent News
Jaką książkę kupić tacie na święta?

Jaki prezent dla taty na święta np. w postaci gry może kupić dziecko? Syn może wręczyć książkę opowiadającą o relacji ojca z synem. Książka jest nie tylko doskonałym sposobem na prezent, ale również wspólne spędzenie czasu dziecka z tatą. 

 

“Co mi powiedział tata”, autorzy Astrid Desbordes i Pauline Martin

Archibald powraca w trzeciej części tej fantastycznej serii z niezwykle istotnymi pytaniami, które będą skierowane do taty. Bohater w trakcie spaceru z ojcem bardzo dokładnie przyglądał się ptakom na niebie. Pytania dziecka w dalszej części książki odkrywają jego strach dotyczący wielkiej podróży, jaką jest życie. Tata nie tylko uspakaja głównego bohatera, ale również dodaje mu odwagi. Gwarantuje mu także, że praktycznie zawsze będzie mógł liczyć na jego bezwarunkową miłość i wsparcie. 

“Co mówi tata Alberta”, autor Gunilla Bergstrom

Albert nie przepada za tymi dniami, w których mają z ojcem mnóstwo rzeczy do zrobienia. Główny bohater bardzo się spieszy, z kolei tata nie pamięta o swoich mądrych radach czy złotych myślach. Godny uwagi jest fakt, że podczas takich dni może się wydarzyć praktycznie wszystko. Należy mieć świadomość, że Albert Albertson na co dzień mieszka z niezwykle sympatycznym i miłym tatą, a także kotem Puzlem. Oczywiście bohater tak samo jak każdy kilkulatek od czasu do czasu ma ogromne problemy z tym, aby zasnąć. Z kolei rano uwielbia się “grzebać”. Albert zaliczany jest do pomysłowych dzieci. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że dzieci mogą rozpoznać w nim swoje emocje oraz zachowania. Doskonałymi przykładami mogą być nieograniczona fantazja, radość zabawy czy złość. 

“Franklin i dzień z tatą”, autor Paulette Bourgeois

Jest to fantastyczna lekcja tego, jak ojciec z synem mogą być ze sobą związani. Franklin bardzo chciał spędzić dzień ze swoim ojcem. Chłopiec miał mnóstwo ciekawych pomysłów. Tata był również zainteresowany wspólną zabawą z synem. Niestety plany głównych bohaterów się nie powiodły. Każdy tata będzie zadowolony z możliwości czytania tej książki razem z synem.

News Reporter