Recent News
Dobry prezent dla własnego taty

Prezent dla taty na święta warto kupić z odpowiednim wyprzedzeniem. Tak, aby przed Wigilią nie musieć martwić się, że ktoś jeszcze takiego podarunku faktycznie nie posiada. A jeżeli już wszystko kupi się wcześniej, to przynajmniej będzie można już ze spokojem oczekiwać na święta. Co można kupić tacie? Może książki. Czytanie w zimową porę jest jak najbardziej wskazane.

Nanga Dream. Opowieść o Tomku Mackiewiczu

Ile można zapłacił za spełnienie swoich marzeń? Można oddać za to nawet życie – czego dowodzi w swojej książce Mariusz Sepioło. Oto człowiek, który postanowił opowiedzieć historię niezwykłego himalaisty, który przez całe życie poszukiwał własnej drogi. Góry dla Maćkiewicza były praktycznie wszystkim. Kiedy on i Revol utknęli na Nanga, wszyscy z wielkim zainteresowaniem śledzili akcję ratowniczą. Niestety, ale Maćkiewicz nie przeżył tego. Teraz autor postanowił bliżej przybliżyć sylwetkę człowieka, który dla gór był w stanie zrobić wszystko. Jak ta cała akcja ratownicza wyglądała z perspektywy rodziny?Jak inni pamiętają wielkiego himalaistę? Czas na to, aby wyruszyć w wyjątkową podróż w góry, gdzie ludzie są w stanie zostawić nie tylko serce, ale i życie.

Niebezpieczne związki Donalda Tuska

Kolejny, polski polityk, który znalazł się pod lupą Tomasza Budzyńskiego – majora Agencji Bezpieczeństwa Wywiadu Wewnętrznego, jak również Wojciecha Sumlińskiego – dziennikarza śledczego. Pomimo tego, że Donald Tusk na wiele lat zniknął z polskiej polityki, działając na rzecz Unii Europejskiej, i tak jest osobą, jaka miała duży wpływ na to, co dzieje się w Polsce. Teraz Tusk powrócił na nowo do Polski, nadal wywierając ogromny wpływ na to, co dzieje się w polskiej polityce. Warto więc dowiedzieć się co nieco o tym polityku, który nie jest tak kryształową osobą za jaką niektórzy go mają. Co też ma na sumieniu? Dlaczego oskarża się go o kontakty z mafią? Oto dzieło, które już od czterech lat budzi życie zainteresowanie. Autorzy przeprowadzili naprawdę bardzo staranne śledztwo do książki.

News Reporter